Regionálny manažér predaja pre SK a CZ

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizovanie plánov predaja v zverenom regióne v ČR a SR
Stanovenie predajných cieľov jednotlivých obchodných prevádzok, kontrolovanie plnenia plánov, reportovanie výsledkov centrále v Poľsku
Implementovanie štandardov zákazníckeho servisu a rozloženia tovaru v predajniach
Zabezpečenie efektívnej organizácie práce a dodržiavanie požadovaných postupov
Vyhľadávanie nových predajcov a vedúcich predajní, zabezpečenie ich rozvoja a zdokonaľovanie odborných zručností
Koučovanie vedúcich predajní formou tímovej spolupráce, zdieľaní poznatkov, skúseností a vedomostí
Riadenie a optimalizovanie prevádzkových nákladov jednotlivých obchodov

Dobré platové ohodnotenie
Prácu v dynamickom prostredí, možnosť dokázať svoje schopnosti v tvrdom konkurenčnom prostredí
Zamestnanie v medzinárodnej, rozvíjajúcej sa spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Bližšie informácie o klientovi budú prezentované iba vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s riadením predajného tímu alebo regionálnym riadením maloobchodnej siete min. 2 roky (Textil, Obuv) - PODMIENKA!!
Aktívnu znalosť anglického jazyka, znalosť poľského jazyka je výhodou
Silné organizačné schopnosti, schopnosť dosahovať individuálne aj tímové výsledky
Znalosť nástrojov predaja, vrátane efektívnej expozície tovaru
Praktické trénerské zručnosti sú výhodou
Flexibilita, pripravenosť denne cestovať po území SK a CZ
Pokročilá znalosť práce s PC /MS Office/
Vodičský preukaz. B

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2086396  Dátum zverejnenia: 17.4.2015