Servisný technik manipulačnej techniky

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite a v čo najkratšom čase
• vykonáva opravy a údržby vysokozdvižných vozíkov v teréne a/alebo na dielni na základe pridelenej servisnej zákazky (diagnostika závad, objednávanie náhradných dielov, odstránenie závad)
• komunikácia so zákazníkom pri oprave a údržbách – ide najmä o vysvetlenie poruchy a obhájenie svojej práce vo vzťahu ku klientovi
• vedenie štatistík vykonanej práce (týždenný výkaz práce)
• vedie a zabezpečuje optimalizáciu skladu náhradných dielov na servisnom vozidle
• starostlivosť o pridelené náradie a iné hodnoty

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby, predaja a servisu manipulačnej a skladovej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou elektrotechnické alebo strojárske zameranie

Vodičský preukaz

B

• ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického prípadne strojárskeho smeru
• platné osvedčenie - samostatný elektrikár, riadenie prevádzky - vyhláška MPSVR 718/2002 § 22
• prax v servisnej a opravárenskej činnosti – VZV, automobily, elektro a pod.
• bydlisko v blízkom okolí miesta výkonu práce
• znalosti a prax v oblasti manipulačnej techniky (spaľovacie motory a elektromotory, mechanika, elektrika, elektronika, hydraulika a pneumatika) výhodou
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť a zmysel pre poriadok a detail
• v prípade potreby ochotu pracovať nad stanovený pracovný čas

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2015791  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou