Java Developer

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj, analýza a upgrade aplikácie postavenej na JEE platforme ( celý vývojový cyklus, nové moduly, integrácia s ďaľšími komponentami )
- Rozširovanie, prispôsobovanie a implementácia riešení, údržba programových častí
- Tvorba dokumentácie

Dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
Spoločnosťou podporovaný osobný rast
Jazykové kurzy
Sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou
Možnosť čiastočnej práce z domu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite CV na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Rastúca SW spoločnosť realizujúca komplexné služby systémovej integrácie, budujúca novú pobočku na hornom Ponitrí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti v programovaní v JEE platforme
Znalosť Spring Framework, alebo Enterprise JavaBeans
Základy programovania SQL databáz
Skúsenosti s administráciou aplikačných serverov výhodou

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1913515  Dátum zverejnenia: 30.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou