Elektrotechnik do výroby

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce - Senec
Konštruovanie elektronických prístrojov a zariadení
Rozoberanie prístrojov a zariadení za účelom ich opravy
Testovanie elektrických inštalácií pomocou meracích prístrojov
Rekonštruovanie a montovanie prístrojov a zariadení do funkčného celku
Preberanie materiálu zo skladu
Vedenie technickej a prevádzkovej dokumentácie

Firemné benefity
Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
Program vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti strojárstva a elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky
Platná vyhláška 508/2009 Z.z. § 21
Vodičský preukaz B
Samostatnosť, motivácia, manuálna zručnosť

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1901144  Dátum zverejnenia: 15.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou