Hlavný účtovník

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexné vedenie účtovníctva na Slovensku a Rakúsku
• Pripravovanie podkladov pre vypracovávanie audítorských hodnotení
• Overovanie a kontrolovanie úplnosti a správnosti zaúčtovaných položiek vo finančných knihách v súlade s platnou legislatívou
• Spracovanie finančných správ
• Kontrolovanie hlavnej účtovnej knihy
• Komunikácia s finančnými, daňovými úradmi a audítormi
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami pri riešení vnútropodnikových účtovných a administratívnych záležitostí

• Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho a profesijného rastu
• Rozvojový program formou školení a vzdelávania
• Zodpovedná práca v dynamickom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Bližšie informácie o klientovi budú odprezentované iba vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ vzdelanie odbor ekonomika, účtovníctvo
• Prax minimálne 3 roky
• Znalosť nemeckého jazyka na aktívnej úrovni, anglický jazyk – výhodou
• Samostatný prístup k práci
• Znalosť SAP
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti
• Ochota cestovať
• Tímový hráč

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1821079  Dátum zverejnenia: 1.8.2014