Product Safety Specialist

BALANCED HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za overenie a zaistenie bezpečnosti produktov v súlade s platnou legislatívou
• Pripravuje a schvaľuje karty bezpečnostných údajov produktov
• Dbá na dodržiavanie lokálnych predpisov o distribúcii a skladovaní chemických produktov, vrátane zákona o toxických látkach
• Spravovanie záznamov a dát v internej databáze spoločnosti
• Realizovanie školení BOZP a práce s nebezpečnými látkami
• Kontaktná osoba pre oblasti: bezpečnosť, audit, zákaznícke požiadavky, krízové situácie
• Vedenie agendy manažmentu kvality a manažmentu životného prostredia

• Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho a profesijného rastu
• Rozvojový program formou školení a vzdelávania
• Zodpovedná práca v dynamickom kolektíve

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je spoločnosť, ktorá ponúka inteligentné chemické riešenia a produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Vysokoškolské vzdelanie chemického zamerania
• Odborná prax minimálne 2 roky
• Aktívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka. Pasívna znalosť druhého jazyka je vítaná
• Dobré komunikačné zručnosti, samostatný prístup k práci a rozhodovacie schopnosti
• Znalosť noriem BOZP a životného prostredia

Spoločnosť BALANCED HR s.r.o. je personálno poradenská spoločnosť založená na znalosti trhu a dlhoročnej medzinárodnej praxi v oblastiach vyhľadávania a výberu kandidátov pre široké spektrum priemyselných odvetví (automobilový priemysel, strojárstvo, elektrotechnika, potravinárstvo,...), energetiku, obchodu, logistiky, financií, zdravotníctva, IT a telekomunikácií.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1549881  Dátum zverejnenia: 23.4.2014