Audit Manager

Crowe Advartis Accounting s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
10.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Audit manager je vedúcim audítorskej spoločnosti, podieľa sa na poskytovaní audítorských a iných súvisiacich služieb medzinárodným a miestnym klientom.
Naša spoločnosť vykonáva audit orientovaný na rizikové oblasti. Okrem auditu poskytujeme i širokú škálu súvisiacich služieb.
Audit manager je zodpovedný za vedenie tímu počas zákazky ako vedenie celej spoločnosti.

Zodpovednosti audit managera zahŕňajú:
• Výkon auditu a iných služieb pre klientov a zabezpečenie vysokej kvality poskytovaných služieb.
• Riadene tímu asistentov.
• Starostlivosť o vzťahy s klientami a podpora business developmentu.
• Spolupráca pri tvorbe rozpočtov a zodpovednosť za ich napĺňanie.
• Administratívne vedenie spoločnosti (starostlivosť o ľudské zdroje, fakturácia, rokovanie s dodávateľmi a úradmi …)
• Spolupráca s inými oddeleniami.

• Zaujímavá práca v medzinárodnej
spoločnosti, ktorá patrí k jednej z
najväčších svetových sietí.
• Práca v dynamickom tíme odborníkov.
• Priateľská atmosféra.
• Značná flexibilita a nezávislosť.
• Profesionálne vzdelávanie podľa vlastného
výberu.
• Zaujímavé ohodnotenie.
• Dobrý pomer medzi prácou a osobným
životom.
• Možnosť rozvoja celého oddelenia a tímu.
• Priestor na sebarealizáciu a uplatnenie
manažérskych schopností.
• Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo & Audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

6

• platná licencia SKAU
• 6+ rokov skúseností s výkonom auditu, ideálne v niektorej z veľkých audítorských spoločností (predpokladá sa výborná znalosť účtovníctva a audítorských štandardov).
• Znalosť IFRS
• Schopnosť pracovať v tíme (schopnosť pracovať s ľuďmi a komunikačné schopnosti).
• Výborná znalosť Angličtiny, znalosť Nemčiny výhodou.

Spoločnosť Crowe Advartis Accounting s. r. o. je nezávislým členom skupiny Crowe Global.

V rámci územia Slovenskej republiky je Crowe Advartis Accounting s.r.o. jednou z popredných audítorských, účtovných a poradenských spoločností. Naše dobré meno a povesť sú založené na tom, že svojim klientom poskytujeme kvalitné služby na vysokej úrovni. Spojenie medzinárodných skúseností so znalosťami miestnych všeobecne záväzných právnych predpisov nám umožňuje pomôcť našim klientom ľahšie porozumieť miestne účtovné predpisy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2504599  Dátum zverejnenia: 13.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou