Samostatný účtovník

Crowe Advartis Accounting s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 16, Bratislava
Termín nástupu
01.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
upon agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reporting directly to the senior accountnat, the accountant is primarily responsible for maintenance of accounting records, Candidates should have a basic understanding of Slovak accounting, Corporate Income Tax and VAT requirements and be comfortable at communicating in English.
Job specification includes:
- Bookkeeping and accounting for small and medium size companies,
- Preparation of accounting documentation,
- Such other related duties as may be instructed from time to time.

- Motivating remuneration based on the performance
- Challenging work and opportunity for professional development in multinational company
- Trainings

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

accounting & audit

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- Hard working, continuous learner
- Confident self-starter who is able to work effectively
- Personality: Good presentation, confident, articulate, team player
- minimum of 2 years of experience as an accountant, an advantage

Spoločnosť Crowe Advartis Accounting s. r. o. je nezávislým členom skupiny Crowe Global.

V rámci územia Slovenskej republiky je Crowe Advartis Accounting s.r.o. jednou z popredných audítorských, účtovných a poradenských spoločností. Naše dobré meno a povesť sú založené na tom, že svojim klientom poskytujeme kvalitné služby na vysokej úrovni. Spojenie medzinárodných skúseností so znalosťami miestnych všeobecne záväzných právnych predpisov nám umožňuje pomôcť našim klientom ľahšie porozumieť miestne účtovné predpisy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2050796  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upon agreement