Čašníčka/čašník

BAKCHUS spol. s r.o.

Reštaurácia Benihana, Hlboká 7, 811 04 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníčku/čašníka do reštaurácie Benihana v širšom centre Bratislavy.

Riadne vyplácanie mzdy v plnej výške na základe pracovnej zmluvy vrátane príplatkov za nadčasy, nočnú prácu, štátne sviatky.
Práca v čiastočne zahraničnom kolektíve, možnosť zdokonaľovať sa v angličtine.
Zamestnanecké obedy a zľavy.
Práca pre medzinárodnú spoločnosť.
Unikátny koncept reštaurácie.

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Chuť učiť sa, odolnosť voči stresu, komunikatívnosť.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti hospitality služieb - reštaurácie, wellness.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3108784  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie pri osobnom pohovore