Závlahár

Baco s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMesačná mzda závisí od počtu odpracovaných hodín. Hodinová sadzba pre zamestnanca je 6€ - 7€ v čistom podľa kvalifikácie. Hodinová sadzba pre živnostníka je 9€ - 11€ na faktúru. Počas sezóny je priemerný počet odpracovaných hodín 160-180. Po dohode sa dá robiť aj viacej (podmienka samostatnosť) + mesačná odmena do výšky 100€ po splnení hore uvedených podmienok + príspevok na stravovanie pre zamestnanca 7€ bez doplatku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej rodinnej firmy hľadáme kolegu na dlhodobú spoluprácu.
Robíme realizácie a servis zavlažovacích systémov.
Náplň práce bude závisieť od technickej zdatnosti. Pokiaľ nemáte žiadne skúsenosti, bude Vašou náplňou práce pomáhať pri realizáciách a rekonštrukciách závlah. Jedná sa hlavne o manuálnu prácu. Po zaučení alebo pre ľudí so skúsenosťami sú voľné pozície: servisný technik, vedúci pracovník.

- dobrý pracovný kolektív
- možnosť kariérneho postupu v dynamickej mladej firme

po odpracovaní aspoň 1 sezóny:
- kvalitné firemné oblečenie a topánky
- mesačná odmena podľa dodržiavania firemných pravidiel do výšky 50€

pre servisného technika:
- flexibilnejší pracovný čas, firemné auto, firemný telefón
- mesačná odmena podľa výkonu a dodržiavania firemných pravidiel do výšky 100€

V prípade zamestnanca:
- príspevok na stravovanie 7€ bez doplatku

- možnosť pracovať v zimných mesiacoch december- február v partnerskej firme - servis lyží v petržálke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Chuť pracovať a učiť sa
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Schopnosť riešiť vzniknuté situácie

Spoločnosť Baco, s.r.o. tvorí tím závlahárov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti zavlažovacích systémov, ktorý sa rozhodli ísť vlastnou cestou. Zaoberáme sa realizáciou nových závlah, servismi, letnou a zimnou údržbou, ale i poradenstvom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Bacigál
E-mail: poslať životopis
ID: 4383359  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac