Nábor na riečne lode so švajčiarskou alebo americkou klientelou - AVALON, VANTAGE, EXCELLENCE - Cabin Stewards

backUP job agency

Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Cyprus, Švajčiarsko, Holandsko, USA
Termín nástupu
marec/apríl 2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 3* - 5* riečnych lodiach, ktoré plávajú na riekach v Európe - Rýn, Dunaj, Rhône, Saône, Seine, Labe a Odra.
- nemecká, švajčiarska alebo americká klientela
- lode Avalon, Vantage, Excellence

Sezóna 2017 začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

Obsadzované pozície: CHYŽNÁ - Cabin Steward/ess

• Zodpovednosť za pravidelné upratovanie a čistotu kabín, verejných a ostatných používaných priestorov na lodi.
• Dodržiavanie vysokých hygienických štandardov.
• Komunikácia s hosťom, vrátane riešenia ich prianí a sťažností

Fotogalériu, video a viac o obsadzovaných pozíciach nájdete na našej web stránke: http://backup-jobs.com/praca-v-zahranici/riecne-vyletne-lode/66-fleetpro-psm

- Poskytnuté ubytovanie a strava zdarma
- Nástup je kompletne organizovaný spoločnosťou (vrátane zabezpečenia letenky)
- Európska pracovná zmluva
- Hradené medzinárodné zdravotné a sociálne poistenie vo Švajčiarsku
- Nárok na dovolenku počas sezóny
- Dĺžka sezóny od marca do novembra/vianočné plavby od decembra do januára
- Spoločnosť vhodná pre kandidátov s nemeckým alebo anglickým jazykom

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami spoločnosti River Advice v termínoch:
• 12.12.16 Poprad
• 14.12.16 Bratislava

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- aktualizovaný životopis
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Lodná spoločnosť River Advice v súčasnosti manažuje viac ako 45 riečnych lodí s nemeckou, švajčiarskou a americkou klientelou - Avalon Waterways, Nicko cruises, Vantage Deluxe Travel, Reisebüro Mittelthurgau (Excellence lode), Thurgau Travel, Gate 1 Travel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
- pracovné skúsenosti na danej alebo podobnej pozícii
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- chuť pracovať na výletnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2798202  Dátum zverejnenia: 4.11.2016