Chyžná/Stateroom Stewardess - 4* riečne lode v európe - americká klientela - švajčiarska lodná spoločnosť!

backUP job agency

Bratislava, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko, USA
Termín nástupu
ihneď, ako aj počas celej sezóny 2016
1200 - 1300 Netto + 800 Eur servisné/mesiac (ubytovanie a strava sa z uvedeného Netto platu nestrháva)a

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v modernom hotelovom prostredí na 4*/5* riečnych lodiach výhradne s americkou/austrálskou klientelou a tými najlepšími benefitmi v tomto odvetví.

Pracuje sa 7 dní do týždňa v pracovných intervaloch napr. cca 2 mesiace na lodi/2 týždne doma. Obdobie dovolenky/voľna je platené zamestnávateľom. Sezóna začína od marca/apríla a končí v zimných mesiacoch november/január.

Plavby: Nemecko, Holandsko, Švajčiarsko, Belgicko, Francúzsko, Rakúsko, Slovensko, Maďarsko...

Obsadzovaná pozícia: CHYŽNÁ - STATEROOM STEWARD/ESS
• Zodpovednosť za izbový servis
• Zodpovednosť za pravidelné upratovanie a čistotu kabín, verejných a ostatných používaných priestorov na lodi podľa vysokého štandardu spoločnosti
• Dodržiavanie vysokých hygienických štandardov
• Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
• Komunikácia s hosťom, vrátane riešenia ich prianí a sťažností

• 4*/5* luxusné riečne lode
• Lodná spoločnosť - Držiteľ viacerých svetových ocenení
• Americká/austrálska klientela
• Švajčiarske/Francúzske pracovné zmluvy
• Hradené zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie
• Zabezpečené ubytovanie a strava
• preplácané cestovné náklady
• Výborné platové ohodnotenie s vysokým garantovaným servisným
• Moderné kabíny s internetom
• Poskytnutá kompletná uniforma
• Nárok na platenú dovolenku 6-7 dní/mesiac
• max 2 – 3 mesačné turnusy
• Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
• Možnosť nástupu počas celej sezóny

Sezóna na riečnych lodiach je v plnom prúde a Jednu z najväčších lodných spoločnosti privítame opäť na Slovensku!
Interview Day 25.07.2016 – Bratislava
- Pohovor sa dá uskutočniť osobne so zástupcami spoločnosti v uvedenom termíne (25.07.2016) alebo v prípade okamžitého nástupu aj formou Skype.

Uchádzačov poprosíme zaslať:
• Aktualizovaný životopis
• fotografiu s príjemným výrazom
• referencie/hodnotenie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Viac informácii o aktuálnej ponuke, obsadzovaných pozíciach , fotogalériu a video spoločnosti nájdete tiež na našej web stránke http://backup-jobs.com/

Naša agentúra nepoberá žiadne poplatky za vybavenie práce na výletných lodiach a taktiež nestrháva žiadne provízie z platu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Švajčiarska lodná spoločnosť Viking River Cruises je jedna z najväčších a najprosperujúcejších lodných spoločnosti v Európe, ktorá poskytuje vysoký štandard na viac než 53 moderných riečnych lodiach s prevažne americkou klientelou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka
- pracovné skúsenosti priamo na pozícii v hotelierstve zo zahraničia alebo lode
- flexibilita
- odolnosť voči stresu
- príjemné vystupovanie
- chuť pracovať na riečnej lodi

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR), ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.
V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2523987  Dátum zverejnenia: 20.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1300 Netto + 800 Eur servisné/mesiac (ubytovanie a strava sa z uvedeného Netto platu nestrháva)a