Nábor na riečne lode s Americkou/Nemeckou klientelou v Európe - Čašníci

backUP job agency

Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie - ostatné, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Holandsko
Termín nástupu
sezóna 2015 - marec
1200 - 2000 EUR/mesiac, + garantovaný tringelt na všetky pozíc + ubytovanie a strava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na 3* - 5* riečnych lodiach s Americkou alebo Nemeckou klientelou, ktoré plávajú na riekach v Európe - Rýn, Main, Dunaj a vo Francúzsku.

Pracuje sa 7 dní do týždňa s nárokom na dovolenku počas sezóny.
Sezóna začína v marci do novembra až Januára.

Obsadzované pozície:
- Čašníci/ Chef de Rang

Viac o aktuálnej ponuke a obsadzovaných pozíciach nájdete na:

- 3**** - 5***** riečne lode
- 29 riečnych lodí s Nemeckou ako aj Americkou klientelou
- Poskytnuté ubytovanie a strava
- Nástup je kompletne organizovaný spoločnosťou (vrátane zabezpečenia letenky)
- Európska pracovná zmluva
- Hradené medzinárodné zdravotné a sociálne poistenie
- Nárok na dovolenku počas sezóny
- Dĺžka sezóny/zmluvy od marca do novembra/januára
- Možnosť nástupu počas celej sezóny
- Spoločnosť vhodná pre kandidátov s nemeckým ako aj anglickým jazykom

- garancia žiadnych poplatkov za registráciu, sprostredkovanie práce a veci s tým súvisiace!

Sprostredkovanie práce prostredníctvom našej agentúry je úplne zdarma, bez žiadnych skrytých poplatkov a mesačného strhávania akejkoľvek provízie z platu zamestnanca.

Výberové konanie organizuje naša agentúra priamo so zástupcami spoločnosti v termíne:
15.01.2015 v Bratislave

Uchádzačov poprosíme zaslať:
- životopis
- fotografiu s príjemným výrazom
- referencie
- alebo sa jednoducho a priamo zaregistrovať na uvedenom linku:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Lodná spoločnosť založená v roku 1999 a dnes je jednou z popredných lodných spoločností s viac ako 25 riečnymi a 13 zaoceánskymi loďami. Ak máte chuť pracovať vo vysokom nasadení v exkluzívnom prostredí, budete už plniť prvé a najdôležitejšie zo všetkých ich podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- predošle pracovné skúsenosti na danej pozícii
- dobrá komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na všetky pozície
- flexibilita
- chuť pracovať 7 dní do týždňa

backup jobs agency, s.r.o. je slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v zahraničí, recruiting a rôzne asistenčné služby v tejto oblasti.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby a tak budovať dlhodobý partnerský vzťah s klientom, ktorý je založený na dôvere a spokojnosti. Spolupracujeme s renomovanými zahraničnými spoločnosťami a overenými zamestnávateľmi.

Ponúkame Vám individuálny prístup, profesionálne služby a spoľahlivosť.

V rámci sprostredkovateľských služieb a recruitingu sa zaoberáme najmä prácou z oblasti:
- hotelierstva a gastronómie
- riečne a zaoceánske výletné lode
- turizmus

Asistenčné a poradenské služby:
- poradenstvo vo výbere vhodnej pracovnej pozície a vhodného zamestnávateľ
- pomoc s prípravou na osobný pohovor/nábor
- organizovanie pravidelných výberových konaní, náborov a osobných pohovorov priamo so zamestnávateľom/zástupcom spoločnosti
- asistencia pri vyplňovaní cudzojazyčných dokumentov k nástupu do zamestnania

Naša agentúra vznikla v roku 2012 na základe živnostenského oprávnenia a na základe povolenia ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVaR) ako agentúra sprostredkovania zamestnania - Stefan Liebig backUP jobs agency.

V roku 2014 sa zmenila naša právna forma podnikania na spoločnosť s ručením obmedzeným (s.r.o.) - backup jobs agency, s.r.o.

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Trenčín,
oddiel Sro, vložka č. 30999/R

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1959630  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2000 EUR/mesiac, + garantovaný tringelt na všetky pozíc + ubytovanie a strava