Servisný/á technik/čka mobilných telefónov

Bachmann s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch, Rača, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika mobilných telefónov
- jednoduché mechanické opravy formou výmeny komponentov
- zložitejšie elektrické opravy + kalibrácia
- update softvéru
- výstupný test zariadení

- práca v mladom kolektíve
- moderná open space prevádzka vybavená špičkovými meracími prístrojmi
- práca s najaktuálnejšími technológiami
- finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa; vianočné odmeny
- vstupné zaškolenie
- bonusový systém
- kurz angličtiny
- možnosť zabezpečenia denného transportu pri viacerých uchádzačoch so vzdialenejším miestom bydliska (vzdialenosť v rozmedzí 100 - 130 km)

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu hr@bachmann.sk
Do predmetu správy uvedťe názov pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie, manuálna zručnosť
- schopnosť porozumieť manuálom v anglickom jazyku
- precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, trpezlivosť
- prax v oprave mobilných telefónov výhodou
- v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí ako servisné centrum mobilných telefónov značky Sony a Panasonic pre niekoľko trhov v Európe.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Na Pántoch 18
831 06 Bratislava
ID: 1746790   Dátum zverejnenia: 26.9.2016