Koordinátorka a inštruktorka plávania v detskom centre

BABY CLUB ŽABKA s.r.o

Miesto práce
Internátna 24, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
31.08.2015
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 500 EUR/mesiac, hodinová mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštruktor/ka plávania detí od 4 mesiacov do 6 rokov. Zaúčanie sa metodike plávania min.1mesiac, Odplávanie požadovaného počtu lekcií.Naučenie a vyskúšanie z teórie metidiky. Koordinovať ľudí v centre, upratovanie priestorov centra, pomoc v detskom bare, utieranie podláh, čistenie kúpeľní WC, stráženie detí, komunukácia s klientami, aktívne plávanie lekcií s bábätkami...práca najmä v poobedných hodinách každý deň

odmeny a benefity za šikovnosť, flexibilitu, poctivú dochádzku sú samozrejmosťou

Suverénne vystupovanie, nehanbiť sa spievať pred rodičmi, flexibilita, hravosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, nebáť sa nových vecí, udržiavanie poriadku a čistoty,,zaškolovanie trvá cca 1 mesiac podľa toho ako často sa chodí na náčuvy,,pracovať sa dá začať aj počas náčuvov..životopisy len s fotkou posielajte na mail [email protected]
životopisy prosím posielajte len ak máte seriózny záujem u nás pracovať najmä v poobedných hodinách

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport, sluižby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, komunikatívnosť, vedieť sa presadiť, spievanie pred rodičmi a hranie sa s dieťaťom,plávanie,pedantnosť,zodpovednosť

Centrum pre rodiny s deťmi zaoberajúce sa plávaním detí od 4 mesoacov do 6 rokov...zameranie na správny psychomotorický vývoj detí,
Plávanie spojené so saunovaním a detskou kaviarňou s veĺkou herňou

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2237143  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 500 EUR/mesiac, hodinová mzda