Kozmetička

Babor beauty spa Bratislava, Simona Hegyiová

Miesto práce
Vysoka 28 bratislava 81106, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 1400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do Babor beauty spa v Bratislave,kozmeticku so zivnostenskym listom.Očakavame komunikativnosť ,,preciznosť ,dochvilnosť , zodpovednosť ,upravený vzhľad a záujem o vzdelávanie v obore kozmetika.

Ponúkame pracu v celosvetom luxusnom koncepte Babor beauty spa.
Vzdelávanie v obore kozmetiky,pracovné oblecenie ,príjemný kolektív ..
Praca s luxusnou kozmetickou značkou Babor.Naš salon ma stálu klientelu.

Hľadáme kozmeticku do celosvetového luxusného konceptu Babor beauty spa v Bratislave.
Kozmeticku so zivnostenskym listom ,minimálne s 2-ročnou praxou v oblasti kozmetiky.
Očakávame zodpovedný prístup k práci.
Ponúkame výborne platové podmienky.
Prosíme posielať životopisy a fotografie na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kozmeticka

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame 2-ročnú prax v oblasti kozmetiky .Hladáme kozmetičku s upraveným vzhľadom ,zodpovednú,dochvilnu,precíznu,komunikativnosť samozrejmosťou.
Záujem o vzdelávanie v oblasti kozmetiky.

Babor beauty spa,je luxusný kozmetický salon,ktory sa nachádza vo viac ako 64 krajinách sveta s viac ako 55 ročnou tradíciou.
V našom salone poskytujeme kozmetické osetrenia výhradne značkou Babor a zaoberame sa aj predajom značky Babor.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1932542  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1400 EUR/mesiac