Absolvenstská prax - administratívny pracovník

BABOLA, s.r.o.

Miesto práce
Letná ul. 3480/1, 05801 Poprad, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dopĺňanie a aktualizácia jednotlivých položiek tovaru v e-shope
komunikácia s klientom
administratívne práce

možnosť získať praktické skúsenosti
práca v mladom kolektíve
flexibilný pracovný čas
možnosť dlhodobého zamestnania

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v SJ na našu e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Povinné podmienky stanovené ÚPSVaR pre absolvetskú prax:

- vek pod 26 rokov (tento vek musí platiť po celú dobu vykonávania absolventskej praxe),
- nesmie byť presiahnutá doba 2 roky od skončenia sústavnej prípravy na zamestnanie, t.j. nesmie byť viac ako 2 roky po ukončení štúdia,
- musí byť registrovaný ako nezamestnaný minimálne mesiac,
- nesmie mať za sebou zamestnanie na hlavný pracovný pomer,
- práca v našej spoločnosti musí korešpondovať s absolvovaným štúdiom
- vítaní sú aj študenti externého VŠ štúdia, ktorí sú evidovaní na ÚP.
Tieto požiadavky musia platiť VŠETKY súčasne.

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod so značkovým detským oblečením.
ID: 1904012  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe