Quality Director - Top automotive Brand

Baarco & Tish s.r.o.

Bratislava, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Šaľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VÁŠ PROFIL:

Momentálne obsadzujeme pre nášho klienta - úspešnú medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť, pozíciu QUALITY MANAGER. Hľadáme skúseného quality manažéra v oblasti automobilového priemyslu, prípadne výroby, s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka alebo anglického jazyka.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Ako člen TOP manžmentu spoločnosti bude zodpovedný za riadenie činnosti oddelenia kvality
• Nastavenie stratégie a cieľov oddelenia v oblasti kvality produkcie a následné dodržiavanie a kontrola uvedených cieľov
• Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
• Zabezpečovanie preventívnych a nápravných opatrení
• Zabraňovanie možným odchýlkami pri produktoch alebo systémoch s ohľadom na požadovanú kvalitu
• Systematické plánovanie a vykonávanie procesných auditov
• Spracovanie reportov
• Zodpovednosť za dokumentáciu oddelenia kvality
• Zodpovednosť za dodržiavanie ISO TS 16949 štandardov
• Úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami, hlavne výrobou

* Veľmi motivujúce platové ohodnotenie
* Práca v stabilnej MEDZINÁRODNEJ automotive spoločnosti
* Možnosť realizovať sa ako súčasť TOP manažmentu spoločnosti
* Možnosť PROFESIJNÉHO RASTU
* Množstvo interných a externých ŠKOLENÍ

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v Slovenskom a Nemeckom jazyku.

Prosíme o pochopenie - kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú klientom definované kritériá.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte:

" SÚHLASÍM so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

(ďalej len „osobné údaje“).

Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je dodávateľom plastových komponentov, ako aj systémov pre vonkajšie a vnútorné oblasti automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Skúsenosti na podobnej pozícii v automobilovom priemysle/výrobe
* Aktívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
* Prax a orientácia v automobilovom priemysle
* Znalosť nástrojov kvality - G8D reporty, FMEA, VDA
* Koncepčné myslenie, odolnosť voči stresu
* Samostatnosť, zodpovednosť

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2201115  Dátum zverejnenia: 29.7.2015