Hiring Director (SK + CZ)

Baarco & Tish s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Liptovský Mikuláš, okres Žilina, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
vzájomnou dohodou
2500 - 3500 EUR/mesiac, Výška platu dohodou, na základe preukázaných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme riaditeľa divízie náboru, pre vybudovanú sieť viacerých dodávateľských pobočiek v rámci Slovenskej a Českej republiky, zastupujúcu automobilový, elektrotechnický a strojárenský priemysel.
Pozícia je stabilným členom topmanažmentu spoločnosti o cca 5000 zamestnancoch, reportujúca priamo generálnemu riaditeľovi.

HLAVNÉ KOMPETENCIE:

Pozícia zodpovedá za správne nastavenie organizačnej štruktúry v jednotlivých fázach stratégie biznisu, interné personálne obsadenia, riadenie úseku náboru v rámci zodpovedných krajín a tiež plnenie požiadaviek zákazníkov v rámci personálneho plánovania a náboru svojich podriadených pracovníkov.

Priame riadenie pobočkových zamestnancov, zodpovedných za nábor pracovnej sily, primárne v regiónoch BA, NR, BB, ZA, PO, KE.

Ideálny kandidát má prehľad o potrebách internej zamestnanosti a celkovom pohybe pracovnej sily v zverených regiónoch SR/ČR, nastavenie a výkon v HR marketingových aktivitách, emloyer brandingu, propagácia kultúry spoločnosti, budovanie vzťahov s inštitúciami súvisiacimi so zamestnanecko-právnou agendou.

Ponúkame prácu v perfektom kolektíve, stabilné zázemie v renomovanej spoločnosti, spojené s motivujúcim finančným ohodnotením.
Samozrejme, pracovné pomôcky ako automobil, telefón a počítač aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v SLOVENSKOM a NEMECKOM alebo ANGLICKOM jazyku.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú klientom zadané požadované kritériá.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte SÚHLAS so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „osobné údaje“). Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile: http://www.linkedin.com/company/baarco-&-tish-s-r-o-?trk=hb_tab_compy_id_3019154

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient je popredná, veľmi dobre etablovaná spoločnosť - ako na Slovensku, tak v strednej Európe, pôsobiaca vo viacerých výrobných segmentoch ako dodávateľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Uvedenú pozíciu vie zastávať človek ktorý má rád prácu s ľuďmi, má skúsenosti s vytvorením tímu, riadením, motivovaním zamestnancov, budovanie vzťahov, marketingové zručnosti v oslovení definovanej cieľovej skupiny, schopnosti nastaviť proces a informačný systém.
Rozdelenie práce vo všeobecnosti je nasledovné:

1/3 Riadenie zamestnancov a budovanie funkčnej organizačnej štruktúry.
2/3 HR marketing, employer branding.
3/3 Nastavovanie interných procesov a dohliadanie na ich plnenie.

Kandidát by mal byť človek s veľkou mierou zodpovednosti za výkon svojho tímu a silnou orientáciou na cieľ.
Podmienkou je flexibilný pracovný čas a cestovanie do jednotlivých pobočiek podľa potreby.

Všeobecné osobnostné charakteristiky:

• Rozhodnosť, vyjednávacie/negociačné schopnosti
• digitálna gramotnosť (PC znalosti)
• Príjemná komunikácia ľudský prístup k podriadeným
• Kultivovaný písomný prejav

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2146854  Dátum zverejnenia: 16.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 - 3500 EUR/mesiac, Výška platu dohodou, na základe preukázaných skúseností.