SW architect vs. head OF SW team (2 nove pozicie: leader + expert!) fulltime/freelance

Baarco & Tish s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec, okres Trnava
Termín nástupu
vzájomnou DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
PLATOVÝ strop nie je definovaný, záleží od Vášho profilu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho medzinárodného, lokálne rokmi etablovaného, projektami dobre zásobeného :) KLIENTA obsadzujeme DVE NOVOOTVORENÉ pracovné pozície (každá je otvorená v inom tíme):

SOFTWARE ARCHITECT (a.k.a EXPERT):

___ prevod definovaných business požiadaviek do návrhu aplikačnej architektúry
_ definícia nasadenia (deploymentu) systému
___ stanovenie odhadov množstva práce
_ spolupráca pri vytváraní plánu projektov
___ samostatná komunikácia so zadávateľom v rámci pridelených kompetencií
_ prezentácia výsledkov vývoja software
____ JAVA/J2EE___ale ževraj aj___ . NET ___poteší (projekty boli, sú, aj budú)

HEAD OF SOFTWARE DEVELOPMENT (a.k.a. LEADER):

____ všetko vyššie spomenuté + motiváciu viesť tím developerov (konkrétne tím 8 ľudí)

ČO NÁŠ KLIENT PONÚKA?

___ dlhodobú spoluprácu na projektoch v energetike
_ prepracovaný relevantný certifikačný a vzdelávací program
___ jedinečnú príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami
_ pracovné vybavenie (notebook, telefón)
___ individuálny prístup a kariérny plán podľa vašich potrieb a možností
_ zodpovedajúce finančné ohodnotenie, cieľové odmeny
___ účasť na firemných spoločenských a športových akciách
_ priateľský kolektív a profesionálne zázemie
___ dlhodobú spoluprácu na TPP alebo ŽL

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS NAŠA PONUKA?

Ak Vás naša ponuka zaujala a Váš profil zodpovedá našim požiadavkám, prosím neváhajte a pošlite nám Váš životopis v Slovenskom a Nemeckom jazyku.

Prosíme o pochopenie - kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú klientom definované kritériá.

NAŠA PONUKA VÁS NEZAUJALA?

V prípade, že naša ponuka nezodpovedá Vášmu profilu a požiadavkám, ale mali by ste záujem o zaujímavé pracovné ponuky v budúcnosti, prosím pošlite nám Váš životopis v Anglickom alebo Nemeckom jazyku na adresu: [email protected]

DôLEŽITÉ UPOZORNENIE:

K vášmu životopisu prosím priložte:

" SÚHLASÍM so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov a to predovšetkým mena, priezviska, dátumu narodenia, adresy trvalého bydliska, titulu, dosiahnutého vzdelania, kontaktných údajov (číslo telefónu, príp. faxu a e-mailovej adresy), jazykových a počítačových znalostí, prípadne iných údajov uvedených v tomto formulári a priložených dokumentoch v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov."

(ďalej len „osobné údaje“).

Hlavným účelom spracovania, správy a archivácie Vašich osobných údajov je ich evidencia pre zavedenie predzmluvných vzťahov a sprostredkovanie vhodnej pracovnej pozície s budúcimi potenciálnymi zamestnávateľmi. Osobné údaje budú použité na účely vyhľadania Vášho zamestnania spoločnosťou Baarco & Tish s.r.o., IČO: 46957391, so sídlom Bajkalská 22, 821 09 Bratislava (ďalej len „prevádzkovateľ“) na dobu určitú v trvaní 2 rokov odo dňa ich zaradenia do personálnej databázy najneskôr však do splnenia účelu ich spracúvania.

PRE VIAC KARIÉRNYCH INFORMÁCIÍ:

Pre viac zaujímavých informácií týkajúcich sa otvorených pracovných pozícií, služieb, noviniek a kariérnych a poradenských aktivít, nás prosím neváhajte kontaktovať na našom Linkedin Profile:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je popredná, stabilná spoločnosť na slovenskom trhu so stabilným tímom nadšencov a ešte stabilnejším zahraničným kapitálom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

_ výborná znalosť programovania (Java alebo .NET)
___ schopnosť navrhovať architektúru rozsiahlych IS
_ znalosť základných SW architektúr a vizuálneho modelovania
___ znalosť návrhových vzorov a ich praktické použitie
_ široký rozhľad v ICT technológiách
___ tímový hráč, leader a motivátor vývojárov
_ výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
___ angličtinu aspoň na úrovni B2 (komunikácia s klientmi)

___ všetko vyššie spomenuté + motiváciu viesť tím developerov (konkrétne tím 8 ľudí)

Baarco & Tish Group je inovatívna konzultačná spoločnosť s prioritným zameraním na kvalitu služieb a pridanú hodnotu pre svojich klientov a kandidátov.

Vďaka viac ako 10-ročnej tradícii na Slovenskom trhu ponúka výborný prehľad o zamestnávateľoch v rôznych odvetviach a kariérne poradenstvo pre zamestnancov na všetkých urovniach.

Vážime si čas našich klientov aj kandidátov a naším cieľom je sprostredkovať úplné a včasné informácie obom stranám, ako aj hľadať cesty aby sme spájali tých najlepších.

Baarco & Tish Team

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1706438  Dátum zverejnenia: 2.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: PLATOVÝ strop nie je definovaný, záleží od Vášho profilu.