Account manager v realitnom centre B10

B10 reality, s.r.o.

Miesto práce
Jána Milca 6, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia určená pre manažéra so skúsenosťami s prácou z oblasti hospodárskej fakturácie a účtovníctva. Vašou úlohou v tejto pozícii bude:
- evidencia dodávateľských faktúr a záväzkov
- kontrola a zúčtovanie došlých faktúr a záväzkov
- evidencia pohľadávok (účtovanie režijných odberateľských faktúr a ostatných pohľadávok)
- kontrola a účtovanie pokladničných dokladov
- vedenie pokladne
- spracovanie a účtovanie režijných výdavkov zamestnancov
- príprava a spracovanie štatistických výkazov
- spracovanie a kontrola prevodných príkazov a bankových výpisov
- evidencia majetku a jeho pohybov
- kontrola a inventarizácia účtov majetku a záväzkov
- príprava podkladov a spolupráca s head accountant pri mesačnej a ročnej účtovnej závierke

- trvalé pracovné zázemie v modernej spoločnosti
- odborný a osobnostný rast vo forme školení
- príjemné pracovné prostredie
- adekvátne platové ohodnotenie

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, Váš záujem môžete prejaviť zaslaním životopisu, prípadne i fotografie a na email: [email protected].

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov zmysle zákona č. 122/2013 Z. z..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PODMIENKA - 100% práca s počítačom
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu
- iniciatíva a samostatnosť pri práci,
- systematickosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
- empatia a profesionálne a príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť a schopnosť pracovať v tíme
- znalosť zákonov výhodou, všeobecný prehľad trhu s nehnuteľnosťami

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku.

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.
ID: 2951322  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou