Práca realitného makléra v zabehnutej spoločnosti B10 s fixným príjmom na začiatku. Zaškolíme, naučíme, podržíme !

B10 reality, s.r.o.

Jána Milca 6, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
FIX + PROVIZIA (1000 - 3000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodovanie na realitnom trhu s osobným prístupom ku klientom, ktorí potrebujú pomoc pri riešení bývania. Predmetom práce Vás ako realitného makléra bude zabezpečovať sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľností pre klientov.Sprostredkovanie kúpy zahŕňa aktívne vyhľadávanie nehnuteľností pre potencionálnych kupujúcich, vytváranie ponúk nehnuteľností, dohadovanie obhliadok, rokovania o podmienkach vedúce k uzatvoreniu obchodu.

Náplňou práce je taktiež spracovávanie, aktualizovanie portfólia a databázy klientov. Budovanie Vášho obchodného mena a zastupovanie kancelárie.

- mobilný telefón, pc, motivačný odmeňovací systém
- maklér mesiaca získava vždy zaujímavý bonus
- bez poplatkov za školenia, marketing a office
- pravidelné porady
PODPORA - ZÁZEMIE - PERSPEKTÍVA
ZAUJÍMAVÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE (FIX na začiatku + PROVíZIA)
VLASTNÁ ŠIROKÁ DATABÁZA KLIENTOV, KTORÝM HĽADÁME NEHNUTEĽNOSTI NA MIERU

Informácie o výberovom konaní

O prebiehajúcich pohovoroch budete informovaný telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kto sme?
Sme trendová realitná kancelária, ktorá svojim dynamickým prístupom odkrýva nové prístupy k biznisu a tak vytvára z nehnuteľností zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce.

Čo budujeme?
Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand. Poznáš náš podľa hashtagu #pocelomslovensku.

Akí sme?
Sme mladý a veľmi priateľský kolektív šikovných a výnimočných ľudí. Pre nás je tento job lifestyle a tak aj pristupujeme ku všetkým výzvam a príležitostiam.
ID: 2734734  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: FIX + PROVIZIA (1000 - 3000€)