Hľadáme nových kolegov do tímu ! Práca realitného makléra v zabehnutej spoločnosti B10 s fixným príjmom na začiatku. Zaškolíme, naučíme, podržíme !

B10 reality, s.r.o.

Jána Milca 6, Hlohovec, Piešťany, Trnava, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Levice, Nitra, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Zvolen, Poprad, Stará Ľubovňa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
05.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
FIX + PROVIZIA (1000 - 3000€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodovanie na realitnom trhu s osobným prístupom ku klientom, ktorí potrebujú pomoc pri riešení bývania. Predmetom práce Vás ako realitného makléra bude zabezpečovať sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľností pre klientov.Sprostredkovanie kúpy zahŕňa aktívne vyhľadávanie nehnuteľností pre potencionálnych kupujúcich, vytváranie ponúk nehnuteľností, dohadovanie obhliadok, rokovania o podmienkach vedúce k uzatvoreniu obchodu.

Náplňou práce je taktiež spracovávanie, aktualizovanie portfólia a databázy klientov. Budovanie Vášho obchodného mena a zastupovanie kancelárie.

- mobilný telefón, pc, motivačný odmeňovací systém
- maklér mesiaca získava vždy zaujímavý bonus
- bez poplatkov za školenia, marketing a office
- pravidelné porady
PODPORA - ZÁZEMIE - PERSPEKTÍVA
ZAUJÍMAVÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE (FIX na začiatku + PROVíZIA)
VLASTNÁ ŠIROKÁ DATABÁZA KLIENTOV, KTORÝM HĽADÁME NEHNUTEĽNOSTI NA MIERU

Informácie o výberovom konaní

O prebiehajúcich pohovoroch budete informovaný telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.12.2016 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Realitná spoločnosť B10 reality, s.r.o. je ambiciózna spoločnosť ,v ktorej pracuje tím profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v realitnom obchode. Poskytujeme svojim klientom komplexné realitné služby v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane kompletného právneho servisu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Jána Milca 6
01001 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Matejčíková
Tel.: 0949833900
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2734734   Dátum zverejnenia: 25.11.2016