Baví ťa obchodovanie? Si aktívny v online svete? Chceš byť pánom svojho času? (Realitný maklér)

B10 realitné centrum

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750€ na ŠTART + Provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si odpovedal 3x ÁNO, pridaj sa k nám, bav sa prácou - využívaj čas trávený na sociálnych sieťach efektívne a predávaj reality na počkanie. Hľadáme ľudí, ktorí budú prinášať radosť z nového bývania, ktorí radi nadväzujú kontakty a chcú byť úspešní.

- maklér mesiaca získava vždy zaujímavý bonus
- bez poplatkov za školenia, marketing a office
- pravidelné porady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

B10 realitné centrum má žilinské korene, ale celonárodné ambície. V roku 2013 sme začínali ako miestna realitná kancelária, ktorá svojím moderným nastavením a dynamickým rastom postupne rozpínala svoje geografické hranice a jej prirodzeným vývojom sme sa rozhodli budovať realitnú sieť po celom Slovensku. Za našu konkurenčnú výhodu považujeme proaktívny prístup a moderné nástroje predaja. Vízia našej realitnej kancelárie B10 je prinášať našim klientom zážitok z obchodu a preto ich dôveru považujeme za najväčší záväzok. Berieme biznis osobne, preto dbáme na to, aby naši realitní makléri využívali svoje meno ako značku, budovali nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný brand, ktorý ich dokáže posúvať kariérne aj osobnostne vpred.

WEB - https://www.b10.sk/
FB - https://www.facebook.com/b10realitnecentrum/
INSTAGRAM - https://www.instagram.com/b10realitnecentrum/
ID: 3165954  Dátum zverejnenia: 21.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ na ŠTART + Provízie