PLC programátor – zahraniční servis nápojové techniky

B:TECH, a. s.

Místo práce
Košice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme SERVISNÍ TECHNIKY

Technologie, o které se staráme, jsou určeny pro potravinářský (nápojový) průmysl – plnicí, vyfukovací, etiketovací stroje atd. a pocházejí z „dílny“ světové jedničky v tomto oboru na trhu. Vaše práce bude spočívat v uvádění do provozu a servisu řídicích systémů (Siemens STEP 7 a Allen - Bradley).

Bez čeho se neobejdete?

Bez elektro vzdělání a dovednosti komunikovat v anglickém jazyce. Obor automatizace je velkou výhodou stejně jako zkušenost s PLC programováním. Pokud o sobě víte, že nuda v kanceláři není nic pro Vás, jste ten správný člověk pro tento job.

Jak probíhá výběrové řízení?

1 zaslání životopisu
2 skype rozhovor
3 osobní schůzka na Slovensku
4 osobní schůzka v Německu – představení u zákazníka (s doprovodem zástupce naší společnosti)
5 pracovní nabídka

V letošním roce budeme obsazovat 5 pracovních pozic.

Co nabízíme?

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Hodinová mzda. Zahraniční stravné v plné míře. Práce je to náročná, ale čistý příjem stojí za to.

Kde budete pracovat?

Po celém světě. Každý měsíc se možná podíváte do jiné země. Na začátku počítejte s úvodním zaškolováním v Německu. S cestováním souvisí také nutnost nechat se očkovat (na náklady společnosti). Záliba v exotické kuchyni velkou výhodou. Mimo zakázky budete na homeoffice.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3126820  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.