Servisní technik PLC – zahraniční projekty (od 8 EUR/hod.)

B:TECH, a. s.

Místo práce
Zahraničí - ostatní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce

  • Uvádění do provozu a servis řídicích systémů potravinářských strojů po celém světě
  • Siemens STEP 7 a Allen - Bradley - 85%, elektro práce 10%, mechanické práce – 5%

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Znalost programování PLC Siemens
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ velkou výhodou (německý zákazník)
  • Praxe oblasti průmyslové automatizace velkou výhodou
  • Ochota cestovat na zahraniční zakázky v celkovém objemu 9 - 10 měsíců v roce
  • Ochota k přesčasové práci

Nabízíme

  • Příležitost pracovat na mezinárodních projektech po celém světě
  • Prostředí české společnosti střední velikosti, otevřená firemní kultura
  • Dovolená navíc za odpracované roky
  • Sick days

Odměňování

  • Výše odměňování je závislá na odborné úrovni
  • Hodinová mzda ve výši od 6 EUR/hod.
  • Při práci na projektu prémie ve výši od 2 EUR/hod.
  • Diety v plné výši

Místo pracoviště

Zakázky po celém světě, mimo projekty homeoffice

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2719195  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.