Účtovník/čka

B.T. Transport s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
01.06.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a účtovanie vystavených a prijatých faktúr, účtovanie pokladničných dokladov, príprava a účtovanie interných dokladov,
príprava prehľadov a exporty dát do Excelu podľa potreby a pokynov hlavnej účtovníčky,
spolupráca na príprave podkladov pre uzávierkové účtovné práce /audit/.
kontrola vecnej a formálnej správnosti účtovných dokladov
zabezpečenie správnosti účtovných operácií v súlade s účtovnými štandardmi a platnou legislatívou,
inventúra účtov a kontrola spracovania podvojného účtovníctva a jeho výstupov,

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem o prácu u nás.
Vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadovanú kvalifikáciu, skúsenosti a prax budeme kontaktovať telefonicky a pozývať na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu dávate zároveň
našej spoločnosti svoj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely súvisiace s výberovým konaním na pozíciu, o ktorú sa uchádzate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovnictvo

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

bezúhonnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, ochota

Poskytujeme komplexné služby v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a špedície.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4832055  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac