Architekt

B-PROJEKT, spol. s r.o.

Šaľa, Nemocničná 1, Šamorín, v areáli x-bionic® sphere, Bratislavský kraj, okres Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca architekta v zabehnutom architekonickom štúdiu. Práca na projektoch od architektonickej štúdie až po realizačný projekt. Tvorba 3D modelov, vizualizácií, prezentačných materiálov a návrh interiérov.

Dobrá dopravná dostupnosť: Bratislavy - Šaľa - vlakom 45 minut. Šamorín je vzdialený od Bratislavy len 30 km.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architekt

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SketchUp - Pokročilý

Kreatívnosť
Dôslednosť, precíznosť
Analytické myslenie
Schopnosť pracovať v tíme
Samostatnosť
Schopnosť riešiť problémy
Počítačové znalosti uvedených softwarov a iných sú výhodou.

Predmetom činnosti je architektonická činnosť spojená s kompletným zabezpečením projektových podkladov vrátane profesií, odborné poradenstvo v oblasti staviteľstva, stavebný a autorský dozor. Ponúkame kompletný servis architektonických služieb. Pri našej práci uprednostňujeme dialóg s klientom, kde výsledkom tejto spolupráce je graficky spracovaná architektonická štúdia, prípadne model stavby s náhľadmi na priečelia a interiér. Projekty stavieb sú spracované digitálne, pričom pre každý projekt je individuálne zvolený tým interných a externých profesných odborníkov. Bližšie informáce o našej spoločnosti nájdete na internetovej stránke www.becker.sk, https://www.facebook.com/people/Becker-architekti/100057390432088/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2208469  Dátum zverejnenia: 26.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou