ABT a TPO

B.P.O. s.r.o.

Miesto práce
Arménska 4, 821 07 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie činností bezpečnostného technika a technika PO v zmluvných spoločnostiach
- vypracovávanie a vedenie dokumentácie BOZP a OPP
- vykonávanie školení v uvedených oblastiach
- vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnosti
- šetrenie pracovných úrazov
- zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi

- motivujúce platové hodnotenie
- služobné motorové vozidlo na súkromné účely

V prípade, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti, pošlite Váš štruktúrovaný životopis na našu adresu alebo emailom na [email protected]

Uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky, budú pozvaní na výberový pohovor.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom posielajte aj súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti B.P.O. s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax minimálne 1 rok
- osvedčenie bezpečnostného technika
- osvedčenie autorizovaného bezpečnostného technika (výhoda, nie podmienka)
-osvedčenie technika PO
-znalosť príslušných zákonov, vyhlášok a noriem
-organizačné schopnosti
-samostatnosť
-zodpovednosť

Poskytovanie služieb v oblasti bezpečnosti práce, pracovnej zdravotnej služby, ochrany pred požiarmi, bezpečnostného poradcu ADR, civilnej ochrany, závažných priemyselných havárií a životného prostredia

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2012221  Dátum zverejnenia: 9.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou