Servisný technik - montér

B.P.A. spol. s r.o.

Miesto práce
Rádiová 49, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme servisného technika - montéra na prácu v Bratislave a okolí v oblasti servisu bazénovej techniky. Na prácu zaučíme. Vyžadujeme technickú zručnosť, logické rozmýšľanie, príjemné vystupovanie a flexibilitu. Vodičský preukaz skupiny B podmienkou. V prípade potreby možnosť zabezpečenia ubytovania.
Ovládanie a znalosť v oblasti elektrických rozvodov je veľkou výhodou. Nástupný plat dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

obchod

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2987959  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1200