Mzdový účtovník - Personalista

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
900 EUR/mesiacMzda je delená na 85% základ a 15% osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HR tímu hľadáme novú kolegyňu / kolegu na pozíciu Mzdový účtovník – Personalista

Naša nová kolegyňa / kolega bude zodpovedný za:
- vedenie a spracovanie mzdovej agendy

- vystavovanie mesačných výkazov sociálneho a zdravotného poistenia

- spracovanie mesačných prehľadov dane zo závislej činnosti

- vystavovanie potvrdení o príjme a zdaniteľnej mzde zamestnancov

- spracovanie ročných zúčtovaní preddavkov dane zo závislej činnosti

- príprava štatistických výkazov, zasielanie ELDP

- nahrávanie a sprocesovanie exekučných zrážok zo mzdy

- sledovanie zmien v legislatíve a ich implementácia do procesov

- vedenie personálnej agendy za pridelených zamestnancov

- poskytovanie poradenstva pre zamestnancov v mzdovej a personálnej oblasti

- podpora pri ostatných aktivitách HR oddelenia

Zamestnávateľom čiastočne dotovaná karta Multisport

Zamestnanecké zľavy na tovar a služby od vybraných obchodných partnerov

Ročný bonus, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu

Práca v príjemnom kolektíve, ktorý je vždy ochotný pomôcť

Po skúšobnej dobe možná práca z domu 1 deň v týždni

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Helios Orange iNUVIO - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika a mzdy minimálne 3 roky

- zmysel pre zodpovednosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, diskrétnosť, spoľahlivosť
- tímový kolega, ale vie pracovať aj samostatne
- pozitívny prístup k práci aj ku kolegom
- chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Váryová
Tel.: +421911725500
E-mail: poslať životopis
ID: 4805472  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac