Reagujte bez životopisu

Hľadáme upratovača/ku na skrátený úväzok v Košiciach

B+N Slovakia Facility Services spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
4,31 EUR/hod.- 60 € osobné ohodnotenie (v závislosti od dochádzky) - stravné lístky / finančný príspevok - Multisport karta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijmeme do pracovného pomeru pani upratovačku, pána upratovača na upratovanie a dezinfekciu kancelárií, šatní a výrobných hál.

- Vhodné pre dôchodcov.

- Budete upratovať a dezinfikovať kancelárie, šatne a výrobné haly.

- Mzda: 4,31 €/hod/btto + 60 € osobné ohodnotenie (v závislosti od dochádzky).

- Pracovná doba od pondelka do piatku od 6:00 do 10:30 hod.

- Uchádzači o prácu, budete obsluhovať stroje a pomáhať s inými úlohami podľa potreby.

- Pracovná doba je skrátená, čo znamená, že budete mať zvyšok dňa voľno na iné aktivity.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Spoločnosť B+N Slovakia Facility Services je významným dodávateľom v oblasti Facility Services (upratovacie služby, technická správa budov, catering, administratívna a personálna podpora, SBS a integrované facility služby).

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4737758  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,31 EUR/hod.