Vedúci údržby

B.C. INVEST, a. s.

Miesto práce
Štúrova 7, okres Dunajská Streda
Termín nástupu
25.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za riešenie a vykonanie zverených údržbárskych aktivít
- Plánovanie a koordinovanie údržbárskych prác.
- Vykonávanie predpísaných, preventívnych kontrol zariadení .
- Zaisťovanie spôsobilého technického stavu používaných strojov, prístrojov a zariadení.
- Promptné riešenie vzniknutých technických závad a nedostatkov.
- Vedenie, koordinovanie a zaškoľovanie podriadených údržbárov.
- Zabezpečovanie technickej dokumentácie a vedenie servisných kníh.
- Reportovanie aktuálneho stavu sledovaných strojov a zariadení.
- Zodpovednosť za plnenie požiadaviek BOZP a PO a používanie OOPP v rámci riadeného strediska, ako aj za dodržiavanie platných pracovných postupov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický odbor

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, dobré organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3096370  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou