Regionálny obchodný manažér

B.C. INVEST, a. s.

Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovaná :

ADC MEDIA, a.s.
Sme tlačiareň, ktorá vznikla na dlhoročných základoch svojho predchodcu. Sme mladý tím so silným zázemím, hlbokými koreňmi v polygrafickom priemysle, úspešnými klientmi a spokojnými dodávateľmi. Nie len tlačíme, ale poskytujeme úplne novú úroveň kultúry obchodovania. Váš úspech nie je iba cieľom, ale aj základným kameňom našej filozofie. My - rozmýšľame inak. My - sme budúcnosť.

"Regionálny obchodný manažér pre západné Slovensko"

Regionálny obchodný manažér zabezpečuje predaj tovarov a služieb. Informuje sa o obchodných možnostiach na trhu. Získava nových zákazníkov a poskytuje starostlivosť už získaným zákazníkom (obchodným partnerom). Dojednáva a vedie obchodné stretnutia, pripravuje prezentácie a obchodné ponuky.

Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky vo zverenom regióne a segmente.
Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
Rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí.
Udržiavanie obchodných kontaktov, starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
Uzatváranie zmlúv o spolupráci a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov.
Spracovávanie dopytov zákazníkov a tvorba cenových ponúk, príprava zmlúv a následná starostlivosť o zákazníkov,
Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
Zisťovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov.

príležitosť pre dlhodobú, stabilnú prácu a pravidelný príjem
práca v prosperujúcej spoločnosti
motivujúce platobné podmienky - bonusy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 18.10.2015

Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ADC MEDIA, a.s.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

obchodné zručnosti
orientácia na cieľ
zodpovednosť
samostatnosť
systematickosť
vysoká lojalita
ochota učiť sa a zdokonaľovať

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2258502  Dátum zverejnenia: 23.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platových podmienok na pohovore