Technický riaditeľ

B.C. INVEST, a. s.

Miesto práce
Bratislava, okres Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a vypracovávanie konštrukčných a technologických postupov.
Zodpovednosť za vedenie tímu špecialistov (konštruktérov, technológov).
Zodpovednosť za prípravu podkladov (konštrukčných a technologických) potrebných pre obchodný úsek.
Normovanie prác a nákladov na jednotlivé projekty.
Práca s konštrukčnými programami.
Zavedenie moderných systémov v oblastiach konštrukcie a technológie.
Úzka a pravidelná spolupráca s ostatnými úsekmi v spoločnosti
Reporting priamemu nadriadenému.

Stabilná a dlhodobá práca.
Prosperujúca spoločnosť.
Motivujúce platové ohodnotenie.
Zamestnanecké benefety.

Vopred ďakujeme záujemcom o pracovnú pozíciu za zaslanie CV. Odpovieme iba tým kandidátom, ktorí splňajú uvedený profil.
Svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: [email protected].
Zároveň Vás poprosíme o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - strojárenstvo.
Prax v strojárenskej oblasti, v oblasti zváranie 5-7 rokov.
Prax v oblasti vedenia a riadeni zamestnancov vítaná.
Praktické skúsenosti s konštrukčnými a technologickými postupmi.
Praktické skúsenoti v oblasti výpočtov normohodín, praconosti jednotlivých výrobkov, kalkulácie priameho a nepriameho materiálu.
Komunikatínosť, riadiace a organizačné schopnosti.
Presnosť, precíznosť, logické myslenie, spoľahlivosť.
Samostatnosť, schopnosť rozhodnúť sa.
Jazyky anglický alebo nemecký sú výhodou.

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1808531  Dátum zverejnenia: 21.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou