Čašník/Čašníčka

B.C. INVEST, a. s.

Miesto práce
okres Dunajská Streda
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČAŠNÍK/ČAŠNÍČKA:
- obsluha zákazníkov v atraktívnom prostredí 5* hotela v obci Vrakúň(okr. Dunajská Streda),
- objednávka jedál a nápojov, vynášanie jedál a nápojov, debarasovanie, inkaso hosťa,
- príprava alko- nealko nápojov, miešaných drinkov, káv,
- realizácia ochutnávok vín,
- príprava a organizácia hotelových raňajok, spoločenských a firemných akcií,
- znalosť a dodržiavanie HACCP,
- práca s registračnou pokladnicou.

- oficiálny plat,
- ubytovanie zdarma,
- zamestnanecká strava,
- pracovné oblečenie,
- odboré školenia.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, tak svoj životopis zašlite na uvedenú mailovú adresu. Osobné výberové konanie prebehne na základe výberu zo zaslaných životopisov. Oslovení budú iba uchádzači, ktorí vyhovujú všetkým požiadavkám. Kandidátom, ktorí nebudú vyhovovať požiadavkám, vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, kuchár, hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- orientácia na zákazníka a služby,
- vysoké pracovné nasadenie,
- príjemné, profesionálne a reprezentatívne vystupovanie,
- ústretový prístup, komunikatívnosť,
- zmysel pre poriadok,
- odborné zručnosti a zodpovednosť,
- flexibilita a odolnosť voči stresu,
- samostatnosť, zodpovednsť, spoľahlivosť a čestnosť.

Spoločnosť B.C. INVEST, a. s. pôsobí v oblasti komplexného poskytovania služieb a poradenstva vo finančnej a personálnej sfére pre spoločnosti, ktoré realizujú svoju činnosť v segmentoch ako je hotelierstvo, potravinárstvo, gastronómia, poľnohospodárstvo, strojárenská výroba a pod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1430784  Dátum zverejnenia: 18.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou