Specialista veřejných zakázek

B. Braun Medical s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má zkušenosti s přípravou podkladů pro veřejné zakázky na Slovensku nebo by je rád získal. Případně se těšíme i na šikovného absolventa, kterého tato oblast zajímá. Uvítáme kolegu, který je pečlivý, zodpovědný, má chuť učit se novým věcem a těší ho úspěchy společnosti, na kterých se aktivně podílí.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

  • Vaším hlavním úkolem bude kompletní příprava podkladů pro podání nabídky ve výběrových řízeních a veřejných zakázkách Slovenské republiky
  • Podílet se budete také na přípravě dokumentace pro podání nabídek v ČR
  • Vaší pravidelnou aktivitou bude rovněž účast v elektronických aukcích a cenových průzkumech
  • Budete kontrolovat oficiální webové adresy, kde jsou veřejné zakázky a elektronické aukce vypisovány
  • Součástí Vaší práce bude také aktivní komunikace s obchodními zástupci společnosti a jejich podpora při zapojení do výběrového řízení či veřejné zakázky

CO U NÁS BUDETE POTŘEBOVAT:

  • Vysokoškolské vzdělání – nejlépe se zaměřením na ekonomii nebo právo
  • Pokud máte praxi na obdobné pozici v rámci ČR/SR, bude to pro Vás výhoda, pokud praxi nemáte, ale nechybí Vám chuť se vše naučit, rádi Vám pomůžeme
  • Znalost slovenského jazyka – musíte zvládnout slovensky nejen číst, ale i bezchybně psát
  • Znalost zákona o Verejnom obstarávaní SR č. 343/2015 – chcete si osvojit nové znalosti, případně oživit stávající, rádi Vás blíže zasvětíme do související legislativy - bez této znalosti se u nás neobejdete
  • Příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti - budete spolupracovat nejen s ostatními kolegy z Logistické sekce, ale zejména s obchodními zástupci a našimi klienty
  • Spolehlivost, odpovědný a systematický přístup, orientaci na výsledek a schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • Týmového ducha - hledáme kolegu, se kterým je radost spolupracovat, a který rád pomůže ostatním
  • Pokročilou znalost práce na PC – využijete zejména Word a Excel pro zpracování dokumentace
  • Komunikativní znalost angličtiny - tu využijete při občasné komunikaci s kolegy z koncernu, a to hlavně e-mailem
  • Chuť pracovat na svém rozvoji a učit se neustále novým věcem

CO SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT:

  • Budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl - Naším posláním je chránit a zlepšovat životy a zdraví lidí na celém světě; k tomu budete svou každodenní prací přispívat.
  • Společně s námi budete profesně růst - Dlouhodobě se zaměřujeme na profesní růst a rozvoj zaměstnanců a každoročně do něj investujeme nemalé prostředky. Každý zaměstnanec Centrálních sekcí u nás získá individuálně sestavený rozvojový plán, do kterého může promítnout své představy.
  • Získáte bohatou nabídku zaměstnaneckých benefitů - Za vynikající práci a výsledky Vás odměníme. Kromě toho budete zapojeni do programu zaměstnaneckých výhod, jako je např. cafeterie, kde si můžete vybrat výhody, které Vy sami považujete za nejlepší. Dále poskytujeme slevy na zboží a služby, např. bezkonkurenční zaměstnanecké telefonní tarify, stravenky, dárky při životních a pracovních výročích, výborné svačiny na pracovišti a mnoho dalšího.
  • Budete pracovat v moderním komplexu The Park - Vaše nové pracovní místo bude splňovat ty nejnáročnější standardy, bude vzdušné a moderní. V komplexu The Park je navíc bohaté zázemí, naleznete zde například obchody, restaurace, kavárny, čistírnu oděvů, posilovnu a další služby.
  • Do práce budete moci dojet metrem i autem - Sídlíme jen pár kroků od stanice metra Chodov, kde je i oblíbené obchodní centrum. Všem zaměstnancům nabízíme možnost bezplatného garážového parkování pro soukromé vozidlo přímo v sídle firmy.
  • Stanete se součástí stabilní společnosti i týmu - Naši zaměstnanci nám zůstávají věrní a někteří pro nás pracují i více než 20 let.
  • Zapojíte se do mezinárodních aktivit úspěšného rodinného koncernu - Budete mít možnost pracovat na mezinárodních projektech. Zájemcům také umožňujeme několikaměsíční stáže na sesterských pobočkách B. Braun v zahraničí v různých zemích světa.

INFORMACE O POZICI:

  • Místo pracoviště: Praha 4 - Chodov, administrativní komplex The Park
  • Datum nástupu: ihned
  • Pracovní úvazek: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou

SKUPINA B. BRAUN CZ/SK:

  • Skupina B. Braun v České republice a na Slovensku dodává širokou škálu inovativních zdravotnických prostředků, špičkové zdravotnické materiály, lékařské přístroje, technologie a služby.
  • Staráme se o vzdělání a rozvoj mladých lékařů i zkušených profesionálů. Prostřednictvím Aesculap Akademie je seznamujeme s nejnovějšími postupy a trendy tak, aby je mohli aplikovat v praxi.
  • Pečujeme o zdraví dialyzovaných pacientů. Neustále rozvíjíme a rozšiřujeme síť našich dialyzačních středisek B. Braun Avitum.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3096349  Dátum zverejnenia: 8.6.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.