Sanitár/ka (Pezinok)

B. Braun Medical s.r.o.

Místo práce
Pezinok, Okres Pezinok
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • Pomoc pri ošetrovateľskej starostlivosti o dialyzovaných pacientov
  • Zabezpečenie hygieny prostredia dialyzačného strediska
  • Manipulácia so spotrebným materiálom

Požadujeme:

  • Ukončené stredoškolské vzdelanie (bez maturity, sanitársky kurz výhodou)
  • Prax v odbore (výhoda, nie je podmienka)
  • Pracovitosť, komunikatívnosť, dochvíľnosť
  • Trpezlivosť a empatiu
  • Schopnosť učiť sa

Ponúkame:

  • Zaujímavú, samostatnú a zodpovednú prácu
  • Nadštandardný program zamestnaneckých výhod
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie
  • Motivačné finančné ohodnotenie

Nástup:

  • 1.7.2016

Miesto výkonu práce:

  • Dialyzačné stredisko, B. Braun Avitum s.r.o., M.R.Štefánika 120, 902 14 Pezinok

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
ID: 2529726  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.