Sestra Dialyzačného strediska (Bratislava)

B. Braun Medical s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

  • Ošetrovateľská starostlivosť o dialyzovaných pacientov

Požadujeme:

  • Odborná spôsobilosť k výkonu povolania Všeobecná sestra
  • Pomaturitné špecializačné štúdium výhodou
  • Osvedčenie k výkonu zdravotníckeho povolania bez odborného dozoru
  • Prax na DS, ARO alebo JIS výhodou
  • Skúsenosti s obsluhou zdravotníckej techniky výhodou
  • Znalosť práce s PC
  • Znalosť AJ výhodou
  • Tímová spolupráca, komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť
  • Schopnosť sa dlhodobo starať o chronicky chorých pacientov

Ponúkame:

  • Stabilné a silné zázemie nadnárodnej spoločnosti
  • Zaujímavú a samostatnú prácu
  • Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
  • Nadštandardný program zamestnaneckých výhod
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie
  • Motivačné mzdové ohodnotenie

Miesto výkonu práce:

  • Dialyzačné stredisko B. Braun Avitum, Hlučínska 3, Bratislava

Nástup:

  • Ihneď

Požiadavky na zamestnanca

ID: 2393220  Dátum zverejnenia: 13.1.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.