Sestra Dialyzačného strediska (Myjava)

B. Braun Medical s.r.o.

Místo práce
Okres Myjava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

- Ošetrovateľská starostlivosť o dialyzovaných pacientov

Požadujeme:

- Odbornú spôsobilosť na výkon povolania sestry
- Špecializačné štúdium (výhoda)
- Prax na DS, ARO alebo JIS (výhoda)
- Skúsenosti s obsluhou zdravotníckej techniky (výhoda)
- Znalosť práce s PC
- Znalosť AJ (výhoda)
- Tímová spolupráca, komunikatívnosť, samostatnosť, dôkladnosť v práci, schopnosť dlhodobo sa starať o chronicky chorých pacientov

Ponúkame:

- Stabilné a silné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- Zaujímavú, samostatnú a zodpovednú prácu
- Nadštandardný program zamestnaneckých výhod
- Príjemné a moderné pracovné prostredie
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Podpora ďalšieho odborného vzdelávania

Miesto výkonu práce:

- Dialyzačné stredisko, B. Braun Avitum s.r.o., Staromyjavská 59, 907 01 Myjava

Nástup:

- Ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2189270  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.