Ekonomická referentka (Myjava, Senica)

B. Braun Medical s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Okres Myjava, Okres Senica
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

- Vedenie administratívnej agendy a skladového hospodárstva zdravotníckeho pracoviska
- Spracovanie výkazov pre potreby zdravotných poisťovní
- Zodpovednosť za vedenie pokladne
- Komunikácia s centrálou spoločnosti
- Ďalšia administratívna podpora súvisiaca s prevádzkou strediska

Požadujeme:

- SŠ vzdelanie, ekonomického smeru výhodou
- Prax minimálne dva roky na samostatnej administratívnej pozícii, v zdravotníckej prevádzke výhodou
- Výborná znalosť PC (Excel, Word), znalosť systému SAP výhodou
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka vítaná
- Znalosť princípu skladového hospodárstva a komunikácia so zdravotnými poisťovňami výhodou
- Výborné organizačné schopnosti a flexibilita
- Komunikatívnosť, samostatnosť, starostlivosť

Ponúkame:

- Stabilné a silné zázemie nadnárodnej spoločnosti
- Nadštandardný program zamestnaneckých výhod
- Príjemné a moderné pracovné prostredie
- Motivačné finančné ohodnotenie

Nástup:

- Ihneď

Miesto výkonu práce

- Dialyzačné stredisko B. Braun Avitum, Senica a Myjava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2144967  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.