Sestra Dialyzačného strediska (Zlaté Moravce)

B. Braun Avitum s.r.o.

Místo práce
Okres Zlaté Moravce
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účel pozície:

  • Ošetrovateľská starostlivosť o dialyzovaných pacientov

Pracovná náplň:

  • Praktické vykonávanie akútnych a chronických hemoeliminačních výkonov v súlade s klinickými štandardmi pracoviska
  • Vedenie zdravotníckej dokumentácie
  • Obsluha zdravotníckych prístrojov daného pracoviska
  • Evidencia a vykazovanie zdravotníckych výkonov zdravotným poisťovniam

Požadujeme:

  • Odbornú spôsobilosť na výkon povolania sestry
  • Prax na DS, ARO alebo JIS (výhoda)
  • Špecializačné štúdium (výhoda)
  • Skúsenosti s obsluhou zdravotníckej techniky (výhoda)
  • Znalosť práce s PC
  • Tímovú spoluprácu, komunikatívnosť, samostatnosť, dôkladnosť v práci, schopnosť dlhodobo sa starať o chronicky chorých pacientov
  • Znalosť AJ (výhoda)

Ponúkame:

  • Stabilné a silné zázemie nadnárodnej spoločnosti
  • Zaujímavú, samostatnú a zodpovednú prácu
  • Možnosť sebarealizácie, profesného a odborného rastu, podporu ďalšieho odborného vzdelávania
  • Nadštandardný program zamestnaneckých výhod
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie
  • Motivačné finančné ohodnotenie

Miesto výkonu práce:

  • Dialyzačné stredisko, B. Braun Avitum s.r.o., Bernolákova 2042/4, 953 01 Zlaté Moravce

Nástup:

  • Ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2653802  Dátum zverejnenia: 19.7.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.