Elektrikár Nemecko

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.01.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame spoluprácu pre elektrikárov - živnostníkov pre rok 2016. Stavebné montáže sa vykonávajú v bytových domoch na novostavbách aj na rekonštrukciách. Pracuje sa v Nemecku a v Rakúsku.

Čo budete robiť:
- bytové inštalácie od A do Z
- drážkovanie, vŕtanie otvorov na krabice
- ťahanie chráničiek a káblov
- montáž žľabov
- osádzanie inšt. krabíc, rozvádzačov
- kompletáž

Uchádzačom ponúkame:
- dlhodobú spoluprácu
- hradené ubytovanie
- firemné vozidlo s tankovacou kartou, alebo paušál za vlastné vozidlo a tankovanie
- elektrické náradie
- turnusová práca
- pracovný fond 55h-60h týždenne podľa stavby

Ak vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis so živnosťou na [email protected], alebo volajte na 0908/756824 v pracovných dňoch do 17,00h. Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na vás:
- aktívna živnosť(nie s.r.o.) viac ako 2 mesiace a možnosť dostať A1
- prax ako elektromontér
- profesionalita a spoľahlivosť
- vodičský preukaz sk.B
- jeden z partie musí hovoriť nemecky

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 2322753  Dátum zverejnenia: 10.11.2015