Inštalatér s nemčinou, alebo inštalatér pomocník s nemčinou

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre turnusovú prácu v Rakúsku a Nemecku ponúkame pracovné miesto na doplnenie štvorčlennej partie.
Náplň práce:
- montáž stupačiek
- rozvody vody, plynu a kúrenia
- montáž podlahového kúrenia
- montáž vzduchotechniky a odpadov
- montáž kotolní

- firemné vozidlo a nafta
- hradené ubytovanie
- dlhodobá spolupráca
- presné uhrádzanie faktúr
Hodinová sadzba závisí od pracovných a jazykových skúseností uchádzača, bližšie informácie po telefóne.

Žiadame uchádzačov, aby posielali životopis, živnosť na [email protected] Bližšie informácie o tejto ponuke vám poskytneme aj telefonicky na 046/5420177.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača očakávame hovorovú nemčinu, usilovnosť, v prípade pomocníka, alebo absolventa ochotu sa učiť od skúsených kolegov.

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 2238941  Dátum zverejnenia: 28.8.2015