Elektrikár Živnostník Nemecko

B&B Montagen s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Nástup 28 a 29 týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme na živnosť viacerých elektrikárov na bytové elektroinštalácie do Hamburgu a Berlína, ideálne s praxou zo zahraničia. Môže sa hlásiť aj celá partia, kde jeden ovláda nemecký jazyk. Nemecký jazyk je u jednotlivých uchádzačov veľkou výhodou.

Uchádzačom ponúkame:
- firemné auto, firemnú tankovaciu kartu, ubytovanie hradené, elektrické pracovné náradie
- splatnosť faktúr 12 pracovných dní
- sadzba dohodou

Informácie o výberovom konaní

Práca sa vykonáva na turnusy.
Každý montér musí mať vlastné drobné náradie.
Bližšie informácie o zákazke vám poskytneme v pracovných dňoch na čísle 0908/756824
Životopisy prosím zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na uchádzača:
- práca podľa plánu
- drážkovanie a vŕtanie krabíc do betónu
- montáž káblových žľabov, pvc chráničiek, a ťahanie káblov
- osádzanie krabíc a pripájanie zásuviek, vypínačov, svetiel, rozvádzačov

Naša spoločnosť bola v roku 2019 zaradená do HN TOP 10 firiem v Trenčianskom kraji.
Firma sa zaoberá montážou a servisom automatizovaných triediacich a dopravných liniek v intralogistike v Nemecku pre spoločnosti ako DHL, AMAZON, DAIMLER, BMW a podobne.
Sme výhradný distribútor nemeckého výrobcu SÜDWEST Farben und Lacke pre Slovensko, Česko, Maďarsko a Balkán. Sme vlastník a výrobca profesionálnych maskovacích pások ochrannej značky Rebbon.
ID: 2169779  Dátum zverejnenia: 3.7.2015