Montér rolovacích, sekčných priemyselných brán

B&B company, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme živnostníkov - montérov s nástupom ihneď so skúsenosťami s montážou priemyselných brán. Montáže sa vykonávajú v Nemecku. Jeden z partie musí komunikovať v nemeckom jazyku.
Požadujeme niekoľkoročnú prax, práca sa môže vykonávať aj vo výškach.
Znalosť nemčiny je u jednotlivých uchádzačov veľkou výhodou.

Uchádzačom ponúkame:
- splatnosť faktúry 7 dní
- firemné auto s tankovacou kartou, hradíme slušné ubytovanie
- prácu na turnusy

Prosíme uchádzačov posielať životopisy v slovenskom príp. nemeckom jazyku + foto, živnosť na [email protected]
Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú výberové kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- remeselnú zručnosť a prax v montáži sekčných, rolovacích priemyselných brán
- prax v montáži vyrovnávacích mostíkov a tesniacich límcov je výhodou
- chuť pracovať
- schopnosť pracovať v tíme, bezkonfliktnosť na pracovisku a ubytovaní
- vlastné malé náradie

Naša spoločnosť, založená v roku 2005 vykonáva montážne práce v rámci EU i na domácom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2118775  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou