Elektrikár Nemecko, Rakúsko

B&B company, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko
Termín nástupu
priebežne, podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do slovenského pracovného pomeru viacerých elektrikárov na priemyselné a bytové montáže, prax zo zahraničia je veľká výhoda. Môže sa hlásiť aj celá partia, kde jeden ovláda nemecký jazyk. Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je u jednotlivých uchádzačov veľkou výhodou, no nie je podmienkou.

Potrebné skúsenosti:
- práca podľa plánu
- montáž liniek a celkov(priemyselné montáže)
- montáž káblových žľabov, pvc chráničiek a ťahanie káblov
- osádzanie krabíc a pripájanie zásuviek, vypínačov, svetiel
- montáž a zapájanie pohybových senzorov, požiarnych hlásičov, Co hlásičov a motorov
- práca vo výškach

Uchádzačom ponúkame:
- dlhodobú prácu na slovenský pracovný pomer v stabilnej firme
- výborné finančné ohodnotenie
- príplatok navyše za schopnosť komunikovať nemecky
- firemné auto, ubytovanie na úrovni hradené firmou, pracovné oblečenie a náradie

Práca sa vykonáva na turnusy

Prosíme uchádzačov posielať životopisy v slovenskom príp. nemeckom jazyku + foto na [email protected]
Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom, ktorí spĺňajú výberové kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- remeselnú zručnosť a viacročnú prax v elektropriemysle
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou, ale nie podmienkou
- chuť pracovať
- schopnosť pracovať v týme, bezkonfliktnosť na pracovisku a ubytovaní

Naša spoločnosť, založená v roku 2005 vykonáva montážne práce v rámci EU i na domácom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1936925  Dátum zverejnenia: 24.11.2014