Programátor CNC frézy a sústruhu

B&B company, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma B&B company s.r.o. prijme s okamžitým nástupom programátorov CNC frézy a CNC sústruhu do Nemecka na trvalý pracovný pomer.

Požadujeme niekoľkoročnú prax s programami Siemens Sinumerik 840D, Siemens 810, Siemens 802, Fanuc, prax s výrobou sérii ale aj kusových výrobkov, schopnosť samostatne programovať.
Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou, no nie je podmienkou.

Uchádzačom ponúkame:
- dlhodobú prácu na slovenský pracovný pomer v stabilnej firme
- výborné finančné ohodnotenie
- firemné auto, ubytovanie na úrovni hradené firmou, pracovné oblečenie
- práca na turnusy
- schopnosť samostatne programovať.

Prosíme uchádzačov posielať životopisy v slovenskom príp. nemeckom jazyku + foto na [email protected]

Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni veľkou výhodou,
- prax v odbore
- schopnosť samostatne programovať
- chuť pracovať
- schopnosť pracovať v tíme, nekonfliktnosť na pracovisku a ubytovaní

Naša spoločnosť, založená v roku 2005 vykonáva montážne práce v rámci EU i na domácom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1854948  Dátum zverejnenia: 18.11.2014