Mzdy od 800 € v čistom. Pracovník vo výrobe - linka, sklad. Nové Mesto nad Váhom / Čachtice.

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom/ Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 € v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba chladiacich sústav
- montovanie jednotlivých komponentov chladiacich jadier a ich vkladanie do montážnych strojov
- 3 zmenná prevádzka

- dlhodobá stabilná práca pre mužov aj ženy
- vhodné aj pre ABSOLVENTOV
- zabezpečené UBYTOVANIE aj STRAVA
- príspevok na DOPRAVU
- nástup možný IHNEĎ!

Pri pozícii skladník: podmienka mať platný preukaz na VZV - v prípade, že je prepadnutý, vieme Vám ho obnoviť.

Pre viac informácií nás kontaktujte na telefónnych číslach:
0907 544 554
0905 335 354

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť je súčasťou dánskej rodinnej spoločnosti s takmer 100 ročnou históriou v oblasti strojárstva a je jedným z popredných svetových výrobcov chladiacich zariadení a chladiacich systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2581643  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 € v čistom