Práca v elektropriemysle - TPP, 4€ v čistom! (Elektromontér)

B&B Business Group SK, s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Ilava, okres Ilava, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú a stabilnú prácu v elektromontáži. Oživovanie plošných spojov, montáž rozvodových skríň

Miesto výkonu práce: Trenčiansky kraj

CV zasielajte na : [email protected]
Tel.kontakt: 0918 544 554

Náplň práce:
- zapájanie rozvodových skríň
- oživovanie plošných spojov
- práca s výkresovou dokumentáciou - schémy, značky
- manipulácia s 20 kg modulmi
- práca iba v jednozmennej (rannej) prevádzke!

* Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
* Dlhodobá perspektíva
* Možnosť poskytnutia zálohy
* Možnosť práce na TPP i ŽL
* Nadštandardný príjem

Zašlite ku nám do spoločnosti životopis na [email protected] na základe ktorého Vás pri aktuálnej ponuke práce spätne kontaktujeme.

V PRÍPADE ZÁUJMU nás neváhajte kontaktovať pre bližšie informácie
0905 544 554
alebo nás navštívte osobne v Obchodnom Dome Máj v Dubnici nad Váhom (mapa na našej web.stránke www.ponukampracu.sk)

TEŠÍME SA NA SPOLOČNÉ STRETNUTIE!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou sídliaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- vyhláška 21, 22 alebo 23, prípadne elektrotechnické vzdelanie
- znalosť čítania schém a značiek
- technické zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

ID: 2264648  Dátum zverejnenia: 29.9.2015